Biznis Angličtina

Biznis angličtina online s profesionálnym native hovoriacim, ktorý žije na Slovensku. Hodiny zahŕňajú krátke situačné konverzácie, ktoré ponúkajú reálny náhľad do skutočných situácií.

Zameriavame sa na firemnú výučbu ozajstnej a praktickej obchodnej angličtiny osobne alebo online.

Biznis angličtina online s profesionálnym native speakerom, ktorý žije na Slovensku. Obsiahle hodiny biznis angličtiny, zahŕňajú všetky aspekty biznisovej komunikácie v anglickom jazyku s množstvom variant, výrazov a fráz, ktoré potrebujete v biznisovej komunikácii. Hodiny zahŕňajú krátke situačné konverzácie, ktoré ponúkajú reálny náhľad do skutočných situácií. Chceme zlepšiť úroveň hovorovej angličtiny na Slovensku.

Pri učení online hodín používame interaktívne elektronické knihy zamerané na biznis angličtinu alebo inú slovnú zásobu. Zdieľanie týchto materiálov online umožňuje učiteľovi aj študentovi využívanie jednej knihy v tom istom čase, študent môže čítať, rozprávať alebo počúvať a učiteľ zároveň opravuje jeho chyby vo vyslovovaní, slovoslede a vysvetľuje neznáme slová či frázy.

Nikto nie je rovnaký a preto každý potrebuje individuálny prístup, nemáme jeden a ten istý spôsob výučby. Prispôsobujeme sa na základe potrieb zákazníka.

Môžeme vám pomôcť rozprávať skutočnou angličtinou a tiež pochopiť angličtine, ktorou rozprávajú native speakeri ako ja. Budete schopný viesť konverzáciu sebavedomo v angličtine, to je to čo robíme