O nás

Online Hodiny Angličtiny. Vaša prvá hodina z jazykovej školy English by English je ZDARMA. Chceme si byť istí, že ste so svojimi hodinami spokojní.

Naučíme Vás hovoriť skutočnou angličtinou. Naši učitelia sú skúsení vyučujúci anglického jazyka. Všetci naši slovenský aj anglický native učitelia hovoria perfektnou angličtinou. Chcete zlepšiť kvalitu vašej angličtiny? Chcete rozprávať so sebavedomím?

Pracovných povinností pribudlo, nemáte čas na dochádzane do jazykovej školy a preferujete flexibilný prístup? Naši učitelia sú pre vás tým pravým! Naši vyučujúci sú podrobení výberovým konaniam, v rámci ktorých sú testovaní, absolvujú školenie a počas praxe je ich výkon je monitorovaný profesionálnymi školiteľmi anglického jazyka. Je pre nás dôležité poskytovať našim študentom vysokú kvalitu jazykovej výučby osobne aj online.

Monitorujeme pokroky našich študentov a úspešným absolventom našich jazykových kurzov udeľujeme na konci každého kurzu certifikáty v súlade so spoločným európskym referenčným rámcom pre jazyky Rady Európy.

Naše kurzy, všetky poskytujeme aj ONLINE:
Naučíme vás hovoriť a rozumieť skutočnej angličtine
Vyberte si tú najlepšiu možnosť pre vás. Hodiny šité na mieru, kurzy alebo osviežujúce konverzácie.